W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

VII edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych

VII edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych
05.12.201908:46

W dniu 4 grudnia 2019 roku odbyła się VII edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych. Swoją ofertę skierowaną do osób z niepełnosprawnościami zaprezentowało 70 wystawców – pracodawców, biur pośrednictwa pracy, placówek edukacyjnych, instytucji wspierających i organizacji pozarządowych.

Równolegle z częścią wystawienniczą trwał kiermasz wyrobów i ozdób świątecznych wykonanych przez osoby z niepełnosprawnością.

Odbyły się także cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty plastyczne i rękodzieła, podczas których odwiedzający Targi pod okiem terapeutów zajęciowych sami mogli wykonywać ozdoby świąteczne.

Nie zabrakło prezentacji kuchni regionalnej przez uczniów szkoły zawodowej.

Uczestnicy Targów mieli możliwość podziwiać dokonania artystyczne osób z niepełnosprawnościami podczas przeglądu małych form scenicznych.

Targom towarzyszyły wystawy fotograficzne: „Skarby w Rodzinie” i „Fotografia Teatralna”.

Na najmłodszych czekał plac zabaw oraz słodkie niespodzianki w czasie wizyty Mikołaja i Śnieżynek.