W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wolne miejsca w Warsztatach Terapii Zajęciowej "Misericordia"

11.10.201813:13

Warsztat Terapii Zajęciowej „Misericordia” w Lublinie, ul. Głuska 138 zaprasza osoby z niepełnosprawnością  (zwłaszcza psychiczną) do udziału w rehabilitacji zawodowej i społecznej. Wymagane jest orzeczenie o
umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności, ze wskazaniami do terapii zajęciowej. Osoby nieposiadające orzeczenia prosimy o kontakt.
Pomożemy wypełnić odpowiednie dokumenty.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Istnieje możliwość otrzymania środków finansowych w formie treningu ekonomicznego oraz nieodpłatnie obiadu w trakcie zajęć w warsztacie.

Terapia prowadzona jest w 7 pracowniach: poligraficzno-komputerowej, pamiątkarskiej, introligatorskiej, gospodarstwa domowego, krawieckiej i prac ręcznych, rękodzieła, porządkowo-dekoratorskiej.


Dojazd autobusami MPK 3, 73, 16.

Więcej informacji pod nr tel.: 81 759 92 99, Kaja Koziara - specjalista ds. rehabilitacji społecznej