W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zajęcia z rękodzielnictwa dla dzieci z niepełnosprawnościami

Zajęcia z rękodzielnictwa dla dzieci z niepełnosprawnościami
12.07.202308:48

Trwa cykl warsztatów pt. „Wakacje z rękodziełem, psem i muzyką”. Zajęcia o charakterze terapeutyczno-edukacyjnym skierowane są do dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.

Podczas warsztatów uczestnicy wezmą udział w zajęciach plastycznych różnorodnymi technikami, dogoterapii i muzykoterapii. Będą mieli czas na gry i zabawy oraz chwilę relaksu. Organizator zapewnia ciepły posiłek, napoje oraz przekąski.

Dzięki takim przedsięwzięciom rekreacyjno-opiekuńczym najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mają zagwarantowane atrakcyjne spędzanie wakacji, a rodzice czas wolny dla siebie.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w terminie od 10 do 21 lipca 2023 roku w godz. 9.00-14.00.

Projekt jest jednym z kilkunastu zadań realizowanych w tym roku przez organizacje pozarządowe w ramach „Programu działań Miasta Lublin na rzecz mieszkańców z niepełnosprawnościami na lata 2021-2025” finansowanego ze środków Gminy Lublin.