W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament przy Konopnickiej
Nazwa własna: Apartament przy Konopnickiej
Adres: ul. Konopnicka 3/11
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-022
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments – Apartament przy Konopnickiej został wpisany pod numerem 103 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt EASY RENT Apartments - Konopnicka znajduje się w ścisłym centrum Lublina. Od Krakowskiego Przedmieścia dzieli go 600 metrów. Z okien apartamentu roztacza się widok na miasto, a Goście mają też do dyspozycji balkon. Apartament obejmuje 2 sypialnie, wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem oraz łazienkę z prysznicem. Zapewniono w nim pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.  Obiekt udostępnia prywatny parking oraz bezpłatne WiFi. Odległość od lotniska wynosi 14 km.