W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

6 kroków do szczęścia - event inspiracyjny

6 kroków do szczęścia - event inspiracyjny
02.12.201900:17

Wyobraź sobie, że przychodzi taki DZIEŃ, w którym poznajesz autentycznych i pozytywnych ludzi, którzy wspierają Cię w tym co robisz. Ludzi, z którymi czujesz się dobrze❗ A teraz wyobraź sobie ŻYCIE, w którym z każdym dniem stajesz się bardziej spełniony. Żyjesz w 100% swoim życiem, w zgodzie z Twoim otoczeniem i w akceptacji najbliższych Ci osób❗

Żyjesz świadomie, szczęśliwie i autentycznie. Oczywiście nie bez trudów, potknięć i pomyłek – bo to jest bardzo ludzkie. Ale zdecydowanie bez udawania i martwienia się “co inni o Tobie pomyślą”.

Jeśli:

 • szukasz w życiu czegoś więcej,
 • masz cele lub marzenia, które są dla Ciebie ważne, ale coś ciągle przeszkadza Ci je zrealizować,
 • szukasz skutecznych metod osiągania celów, innych niż karkołomne “wszystko albo nic” z wmawianiem sobie że „jesteś zwycięzcą” i „możesz wszystko”,
 • czujesz, że masz w sobie potencjał, ale brakuje Ci odwagi lub pomysłu jak po niego sięgnąć,
 • chcesz dalej się rozwijać i służyć innym swoimi talentami❓

to ten event jest właśnie DLA CIEBIE.
Kup bilet i spędź część soboty 7 grudnia właśnie z Fundacją Inside Out. 

Gwarantujemy, że tego dnia:

 • nazwiesz swoje osobiste źródła szczęścia i od razu będziesz z nich czerpał to co dla Ciebie najważniejsze,
 • zobaczysz swoją przyszłość z perspektywy tego, co jest dla Ciebie najcenniejsze,
 • poznasz esencję wyników badań naukowych dotyczących szczęścia,
 • mądrze postawisz sobie cele, które będą pozytywnie służyć Tobie i tym którzy są dla Ciebie ważni,
 • staniesz się częścią grupy, która chce od życia czegoś więcej i pozytywnie wspiera innych w rozwoju,
 • otrzymasz potężną dawkę dobrej energii oraz zespół, który po warsztatach będzie wspierał Cię i inspirował na drodze do jeszcze większego szczęścia.

Zaufaj sobie, zbuduj nowe relacje i ZACZNIJ ŻYĆ na 100%

Czujesz się już dziś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie❓
Przyjdź tym bardziej, szukamy takich osób jak TY.
Pomożesz nam w budowaniu społeczności, która wspiera innych w rozwoju.

• Otrzymasz narzędzia do odnalezienia swojego prawdziwego szczęścia
• Odświeżysz swoje marzenia
• Odważnie spojrzysz na swoje życie
• Polubisz siebie jeszcze bardziej i zaufasz sobie jeszcze mocniej.
• Zaplanujesz swoją życiową misję
• Doświadczysz swojej kreatywności.
• Przekonasz się, jakie drzemią w Tobie nieodkryte mocne strony i jak wiele możesz jeszcze osiągnąć.

Prowadzenie:
Grzegorz Gruza - Pasjonat pracy nad sobą i przywództwa. Od 25 lat skutecznie wspiera innych w odnajdywaniu własnej drogi do szczęścia i podążaniu nią. Pracuje z prezesami i menadżerami dużych organizacji, jak również z osobami prywatnymi. Każdego zachęca od odnajdywania swojej własnej drogi życiowej i bycia jej wiernym. Jego wielkim marzeniem jest zbudowanie społeczności tysięcy ludzi, którzy będą wspierać się nawzajem i inspirować innych do bycia autentycznym i spełnionym.
Uważa, że w życiu każdego z nas kluczowe są dwa zadania: najpierw warto odkryć własną wyjątkowość, talenty i powód dla jakiego się żyje. Jak już się to osiągnie to drugim zadaniem, jest wnosić w życie innych to, co w nas najcenniejsze i inspirować do tego innych. Prywatnie jest życiowym optymistą. Mężem jednej, pięknej żony i tatą trzech fantastycznych córek. W wolnych chwilach staje się taternikiem i narciarzem, kocha też godziny spędzone na desce windsurfingowej. Biega długie dystanse.

Adam Organista - Aktor, reżyser własnego życia. Aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Prowadzi własny teatr impro Teatr LUKLA oraz działa w Fundacja Inside Out.
Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej ``Qurtyna``. Współpracował m.in. z Orange, P&G - Procter and Gamble, Alianz, Liberty Direct, Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatrem Współczesnym w Krakowie, Kontekst HR.

dr Anita Rawa-Kochanowska - psycholog, konsultant merytoryczny

BILETY i szczegóły ▶ https://zobacznajwazniejsze.pl/6-krokow/