W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bilet do teatru za 300 groszy

Bilet do teatru za 300 groszy
23.04.201819:34

Teatr Muzyczny w Lublinie kolejny raz bierze udział w tej wspaniałej akcji, dzięki której widzowie mogą kupić za 300 groszy (3 zł) bilet na widowisko muzyczne "WinyLOVE Story", które zaprezentowane zostanie w dniu 12.05.2018 o godz. 18:00.

W tegorocznej akcji „Bilet do teatru za 300 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego znów weźmie udział dokładnie 100 teatrów z 39 polskich miast. Sprzedaż biletów – prowadzona tylko w kasach teatrów – rozpocznie się 12 maja, ale spektakle będą wystawiane przez cały tydzień – aż do 20 maja. O tym, że w teatrze „grosze grają rolę” przypominać będzie symboliczna cena biletu, która wyniesie w tym roku 300 groszy (3 zł). 

  • Jedna osoba może kupić max. 2 bilety na spektakl
  • Bilety dostępne będą jedynie w Kasie Teatru Muzycznego w Lublinie

* Spektakl grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy”, która finansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane