W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Czuję miętę do Lublina - konkurs

14.07.201611:29

Fundacja Szpilka  ogłasza konkurs na trasę autorską, subiektywną trasę spacerową po Lublinie. 

Nagroda dla Zwycięzcy:  
- nagroda rzeczowa o wartości 300 zł
- nagroda niespodzianka :) 
- spacer wg zwycięskiego pomysłu 
- pamiątkowa mapka z trasą spaceru
Zgłoszenia mailowe do 17 lipca do godz. 20:00 -
Szczegóły poniżej w regulaminie 

Organizator: Fundacja Szpilka 
Partnerami projektu są: Centrum Spotkania Kultur, Muzeum Lubelskie, Teatr Stary w Lublinie, Fundacja Krajobrazy, Pracownia Żywioły Ziemi.

Projekt Czuję miętę do Lublina realizujemy przy pomocy finansowej Miasta Lublin i jest objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin. 

REGULAMIN KONKURSU pt. „Autorska, osobista trasa spaceru po Lublinie CZUJĘ MIĘTĘ DO LUBLINA – MÓJ LUBLIN”.
Konkurs odbywa się w ramach projektu „Czuję miętę do Lublina” 2016 realizowanego przy pomocy finansowej Miasta Lublin.


§ 1. Cele Konkursu
1. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszej, oryginalnej trasy spaceru po Lublinie.
2. Konkurs adresowany do wszystkich pasjonatów i mieszkańców Lublina.
Wzbudzenie poczucia większej tożsamości z miastem, uwrażliwienie na sztukę, wyrównanie różnic w dostępie do kultury, integracji lokalnej społeczności poprzez wzbogacenie oferty kulturalnej w Lublinie.

§ 2. Organizator Konkursu
1. Organizatorem Konkursu o nazwie „CZUJĘ MIĘTĘ DO LUBLINA – MÓJ LUBLIN” jest Fundacja „Szpilka”.

§ 3. Zadanie konkursowe
1. Zadaniem konkursowym jest opracowanie autorskiej, osobistej trasy spaceru po Lublinie pokazującej nietypowe miejsca w mieście, zabytki i miejsca związane z kulturą. i opisanie jej w krótki sposób.
2. Trasa ma być tak zaprojektowana, aby można ją było zrealizować w ciągu 2 godzin. Zachęcamy uczestników konkursu do dzielenia się własnymi przeżyciami, doświadczeniami i wiadomościami o Lublinie. Uczestnicy w swoich projektach mają okazję do zaprezentowania miejsc w Lublinie, które są dla nich wyjątkowe, piękne, ciekawe, bądź w szczególny sposób opisują jakąś/czyjąś historię. Zależy nam na oryginalnym, subiektywnym zwiedzaniu miasta, innym niż z profesjonalnym przewodnikiem.
3. Prace konkursowe należy przesłać do dnia 17 lipca 2016 r. na adres e-mail: fundacjaszpilka@gmail.com.
5. Prace nadesłane na Konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi.
6. Praca konkursowa winna być opisana wg poniższego wzoru, a opis dołączony do pracy konkursowej:
- imię, nazwisko
- adres mailowy
- telefon kontaktowy
7. Trasa spaceru po Lublinie musi być inspirowana hasłem „CZUJĘ MIĘTĘ DO LUBLINA”. 
8. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich na wykorzystanie prac w celach promocyjnych Konkursu i wykorzystane przez Fundację SZPILKA.
9. Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych (Ustawa o ochronie danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm). 
10. Prace nie spełniające zasad uczestnictwa nie będą podlegały ocenie konkursowej.

§ 4. Ocena prac konkursowych 
1. Prace należy przesyłać do 17 lipca 2016 r do godz.20:00 mailem na adres: fundacjaszpilka@gmail.com z dopiskiem: Konkurs „CZUJĘ MIĘTĘ DO LUBLINA – MÓJ LUBLIN”. 
2. Szczegółowych informacji dotyczących Konkursu udziela przewodnicząca jury – Dorota Ozimek – tel. 791227731. 
3. O wyłonieniu laureatów Konkursu decyduje jury powołane przez Organizatora. 
4. Jury pod uwagę weźmie: 
- spójność z hasłem przewodnim konkursu, 
- oryginalność trasy spacerowej (forma opisania pomysłu jest dowolna, można dołączyć zdjęcia i dodatkowe informacje, ale najważniejszy jest oryginalny pomysł) 
5. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne. 

§ 5. Ogłoszenie wyników Konkursu
1. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Fundacji SZPILKA oraz na facebooku Fundacji do 19 lipca 2016 r. 
2. Osoba wyróżniona zostanie powiadomiona telefonicznie, mailowo w terminie do 19 lipca 2016 r. 
3. Praca laureata będzie prezentowana na stronach internetowych i profilach facebookowych Fundacji SZPILKA i projektu „Czuję mięte do Lublina”. 
§ 6. Nagrody 
Spośród wszystkich otrzymanych prac wybierzemy jedną, najciekawszą i najbardziej oryginalną. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 300 zł, a następnie jako przewodnik zaprezentuje swój Lublin podczas 2-godzinnego spaceru w dniu 27 lipca 2016 r. Wybrana trasa zostanie opracowana graficznie w formie pamiątkowej mapki, którą otrzymają uczestnicy spaceru.

Powiązane:

Fundacja Szpilka
Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380