W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Czuję mięte do Lublina - rekrutacja

08.06.201612:20

Wiemy, że w Lublinie jest sporo ludzi, którzy robią oryginalne rzeczy, robią to z pasją, ciekawie mówią o sobie, inspirują innych. Wiemy, że jest sporo osób, grup, które po prostu czują miętę do Lublina. I to chcemy pokazać, jak wielki jest lubelski potencjał Spotkanie odbędzie się 1 lipca 2016 r. o godz. 18:00 w Centrum Spotkania Kultur.
Podczas wyjątkowego wydarzenia WENTYLATOR. PRZEWIETRZ SWOJE MYŚLI, zaprezentujemy niezwykłe osobowości, ciekawe działania. I Ty również możesz wziąć udział. Zapraszamy każdego, kto chce opowiedzieć o tym co robi, zainspirować innych i pochwalić się! Prowadzisz bloga, piszesz wiersze, albo książki, organizujesz ciekawe spotkania, robisz niekonwencjonalne rzeczy, albo wydają Ci się one zwyczajne, pobudzasz innych do działania – pokaż to. Możesz zaprezentować siebie, grupę, organizację. Jest to świetna okazja, aby pokazać się innym, poznać inspirujące osoby, nawiązać nowe kontakty.

Forma spotkania jest prosta i dynamiczna. Nasi uczestnicy otrzymają po 10 minut na zaprezentowanie siebie, swoich działań w dowolnej formie (prezentacji multimedialnej, filmów, wystąpienia). Zapewniamy nagłośnienie, projektor i wspaniałą publiczność!!!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza do 18 czerwca 2016 r. do godz. 23:59.
https://docs.google.com/forms/d/12tDAtM6HrMSdvRp29FdbhEH8WrjwOgnu_xUeE90lye4/viewform

Spośród zebranych zgłoszeń wybierzemy te najciekawsze, najbardziej inspirujące.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Czuję miętę do Lublina, finansowanego ze środków Miasta Lublin. Partnerem projektu jest Centrum Spotkania Kultur. Organizatorem spotkania jest Fundacja Szpilka. 

Powiązane:

Fundacja Szpilka