W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dom Kultury "Skarpa" zaprasza na warsztaty

06.10.201815:49

Dom Kultury "Skarpa" zaprasza na warsztaty:

"Kurs patchworku" - warsztaty dla dorosłych. Podstawy unikalnej techniki, której efekty można wykorzystać w sztuce użytkowej. Możliwość poznania podstaw obsługi maszyny do szycia i tajników krawiectwa jest dodatkowym atutem tych warsztatów. Większość materiałów zapewnia organizator ale już po pierwszych zajęciach uczestnicy kursu na pewno rozpoczną gromadzenie własnych zasobów. Wszystkie prace wykonane na zajęciach staną się własnością autorów.
Warsztaty w Domu Kultury Skarpa, ul. Przytulna 4, tel. 81/527 46 48 
Pierwsze spotkanie - 12.10.2018 w godz. 17 - 19, następne w kolejne piątki
Cena - 10 zł/spotkanie

"Ozdabianie skrzynek" - warsztaty dla dorosłych. Zapraszamy na cykl jesiennych warsztatów rękodzieła artystycznego. W czwartki będziemy najpierw ozdabiać drewniane skrzynki metodą postarzania, past strukturalnych, decoupage'u, stempli itd. Na koniec ustalimy temat kolejnych zajęć w pracowni zgodnie z sugestiami uczestników.  Wszystkie prace wykonane na zajęciach staną się własnością autorów.
Warsztaty w Domu Kultury Skarpa, ul. Przytulna 4, tel. 81/527 46 48 
Pierwsze spotkanie - 18.10.2018 w godz. 17.45 - 19.45, następne w kolejne czwartki
Cena - 10 zł/spotkanie