W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Eliminacje Regionalne FAMA 2009 w Lublinie

Eliminacje Regionalne FAMA 2009 w Lublinie
05.05.200921:56

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Przeglądzie Regionalnym FAMA 2009 w Lublinie. Celem eliminacji jest wyłonienie artystów, którzy wezmą udział w finale festiwalu FAMA (Świnoujście, 17-30.08.2009).
Termin eliminacji: 14 maja 2008, początek godzina 15:00 Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka" Kontakt i zgłoszenia: mail: szymon.pietrasiewicz@fama.org.pl Szymon Pietrasiewicz tel. 601-075-722 Termin nadsyłania zgłoszeń do 12 maja! Karta zgłoszeniowa oraz regulamin przeglądu do pobrania na stronie internetowej:www.fama.org.pl Czym jest FAMA ? FAMA to największe interdyscyplinarne wydarzenie młodej sztuki i kultury. Chcemy umożliwić Ci debiut oraz konfrontację z innymi artystami z Polski i z zagranicy. Przede wszystkim jednak, chcemy zaprosić Cię do Świnoujścia, żebyś na własnej skórze odczuł atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. FAMA dopuszcza każdą formę twórczej ekspresji, a program festiwalu pozostaje otwarty na spontaniczne inicjatywy uczestników do ostatniego dnia jego trwania. Tylko tutaj masz możliwość, by zrealizować dzisiaj pomysł, na który wpadłeś wczoraj. Czterdziestoletnią historię FAMY tworzą takie osoby i grupy, jak: Magda Umer, Marek Grechuta, Renata Przemyk, Maciej Stuhr, zespół Raz Dwa Trzy, Teatr Ósmego Dnia, Salon Niezależnych, Kabaret Potem. W ostatnim dziesięcioleciu natomiast: Sambor Dudziński, Iwona Loranc, Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Katarzyna Cynke, Formacja Chatelet, Kabaret Słuchajcie, teatry - Realistyczny i Krzyk, zespoły Trzy Dni Później, Sofa, Coma, Matplaneta i Pawilon. Obecnie uczestnicy FAMY zwyciężają najważniejsze konkursy w dziedzinie kultury: "Paszporty" Polityki, Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Międzynarodowy Festiwal Teatralny Malta w Poznaniu i inne.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane