W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gra miejska – „Zagrajmy w bibliotekę”

Gra miejska – „Zagrajmy w bibliotekę”
15.10.201723:02

W sobotę, 21 października odbędzie się organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lublinie Gra miejska – „Zagrajmy w bibliotekę”.

Gra, w której weźmie udział pięć trzyosobowych drużyn, jest skierowana do młodzieży w wieku 14 – 16 lat. W czasie jej trwania uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z interesującymi wyzwaniami przygotowanymi przez Organizatora, poznać lepiej historię Biblioteki oraz Lublina, a także powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w Grze, należy skompletować trzyosobową drużynę, wypełnić stosowne dokumenty (karta zgłoszeniowa oraz zgody rodziców) i złożyć je w Filii nr 2 MBP w Lublinie (rejestracja rozpoczyna się w poniedziałek, 16 października, o godzinie 10:00. Decyduje kolejność zgłoszeń).