W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Idzie lalkarz światem | Teatr Andersena zaprasza

Idzie lalkarz światem | Teatr Andersena zaprasza
19.01.202108:23

Skończyły się ferie, podopieczni przedszkoli i uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych wracają do nauki w szkole, zbliża się też Dzień Babci i Dziadka, to okazje, żeby ponownie spotkać się z Teatrem Andersena.

Idzie lalkarz światem | warsztaty dla grup

Warsztaty, które mają na celu zapoznanie z historią, budową, zastosowaniem lalek teatralnych oraz zaznaczenie roli jaką lalka odgrywa w kulturze. Podczas spotkania dowiedzą się m.in. że lalki pojawiają się nie tylko w teatrze, ale również w reklamach, programach telewizyjnych a nawet wielkich produkcjach filmowych. Warsztaty prowadzą aktorzy teatru Kinga Matusiak – Lasecka i Daniel Lasecki, którzy zapoznają uczestników z różnymi formami lalek teatralnych, po części artystycznej uczestnicy będą mogli również spróbować własnych sił w animacji każdej z form

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały czas drogą mailową:  lub telefoniczną: 691 912 672
Zobacz szczegółowe informacje


Dziób w dziób, reż. Elżbieta Depta | online

„Dziób w dziób” jest współczesnym dramatem autorstwa Maliny Prześlugi. Opowieść toczy się wokół przygód Bandy honorowych gołębi, które walczą z podwórkową kotką Dolores, podejrzewając ją o zjedzenie ich towarzysza Janusza. Plany krzyżuje im pojawienie się wróbla Przemka, który bardzo chciałby dołączyć do Bandy i stać się jednym z gołębi. Jednak czy wróbel może kiedykolwiek zostać gołębiem?

Bilety online 
Zobacz szczegóły na stronie 


Teatr szyty na miarę | warsztaty i spektakle dla grup

Możliwość zorganizowania spektaklu i warsztatu online dla dowolnej grupy odbiorców, w dowolnym terminie. Wystarczy tylko, że zgłosicie Państwo chęć realizacji takiego działania. 

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały czas. Kontakt z Działem Organizacji Widowni | Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: 
Zobacz szczegółowe informacje

 

Bądź z nami. Wspieraj Teatr Andersena! | kampania nadal aktualna

Kampania informująca o możliwościach wsparcia teatru na różne sposoby, nadal aktualna. Kup bilet lub gadżet czy książkę, polub, udostępnij stronę teatru lub post, oznacz nas w poście, zaproś znajomych na nasze wydarzenie. Wspieraj Teatr Andersena online, tak jak możesz.  

Zobacz szczegółowe informacje

 

Teatroteka Andersena | biblioteka filmów dostępna bezpłatnie i bez ograniczeń

Spacery po teatrze, warsztat lalkarza, spotkania z Bajtkiem i aktorami, rozmowy o teatrze, czytania performatywne lektur, te i inne działania powstałe w tracie 2020 roku dostępne na stronie Teatru przez cały czas.  

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej