W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kinoteatr Projekt zaprasza do udziału w projekcie „My z Lublina”

Kinoteatr Projekt zaprasza do udziału w projekcie „My z Lublina”
26.05.200919:53

Konkurs z nagrodami na krótki - do 3 minut - film opowiadający w sposób nieszablonowy o życiu, pasjach i przygodach Lublinian, turystów lub studentów okresowo przebywających w Lublinie.
Termin nadsyłania filmów: 31.10.2009 17 listopada 2009 odbędzie się Finał Konkursu - uroczysty pokaz oraz przyznanie nagród przez Jury i przez publiczność. Przewidujemy dwie nagrody pieniężne: Nagrodę główną wwysokości 5000 złotych ufundowaną przez Miasto Lublin Nagrodę publiczności w wysokości 1000 złotych ufundowaną przez Kinoteatr Projekt, która zostanie przyznana przez publiczność w głosowaniu podczas uroczystego pokazu w dniu 17 listopada. Udział w projekcie mogą wziąć także osoby nie będące mieszkańcami Lublina, które jednak w jakimś stopniu zetknęły się z naszym miastem lub jego mieszkańcami. Filmy konkursowe można robić o sobie, swoich przyjaciołach, lub o dowolnych osobach związanych z naszym miastem, także tych znanych. Tematem filmów mogą być przygody, pasje, przeżycia, refleksje bohatera filmu. Projekt jest kontynuacją projektu „Lublin is coming”, jednak o ile tamten konkurs był nakierowany na miasto, konkurs „My z Lublina” jest nakierowany na ludzi. Podobnie jak i w przypadku „Lublin is coming” wszystkie filmy zostaną umieszczone w internecie i złożą się na ciekawe świadectwo o nas i naszym życiu w Lublinie. Filmy należy nadsyłać po zapoznaniu się z Regulaminem konkursu oraz wypełnieniu Formularza zgłoszeniowego do 31 października 2009 na adres: Kinoteatr Projekt Centrum Kultury w Lublinie ul. Peowiaków 12 20-007 Lublin liczy się moment doręczenia filmu

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane