W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kolejna reprezentantka Lublina na Międzynarodowym Konkursie

01.07.201923:35

Międzynarodowy Konkurs Sztuka Dziecka „Złota Sztaluga 2019” we Lwowie. Kolejna reprezentantka Lublina na Międzynarodowym Konkursie.

Miło nam poinformować o sukcesie Poli Wałach, uczestniczki warsztatów plastycznych z cyklu „Edukacja przez Sztukę” w Biblio - filii 32 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego. Praca plastyczna Poli została doceniona przez jury Międzynarodowego Konkursu Sztuka Dziecka „Złota Sztaluga 2019”.

Pola Wałach jako zwyciężczyni została zakwalifikowana do II etapu i zaproszona na plener malarski, który odbywał się w dniach od 1 do 6 czerwca 2019 roku we Lwowskim Pałacu Sztuki oraz w okolicach Lwowa. Praca plastyczna Poli była również prezentowana na wystawie we Lwowskim Pałacu Sztuki.