W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert Urszuli | online
15.02.202122:37

Centrum Spotkania Kultur zaprasza na koncert jednej z najbardziej znanych polskich wokalistek, której przeboje są rozpoznawalne wśród publiczności rozmaitych pokoleń.

Koncert online

Urszula zachwyca kojącą barwą głosu, naturalnością i wyjątkową ekspresją muzyczną, balansującą pomiędzy gatunkami rocka i popu.

Na jej dorobek artystyczny składają się m.in. przeboje powstałe podczas współpracy z Budką Suflera, wymienić tu można choćby Malinowy król, Twoje zdrowie mała, Wielki odlot, Powiedz ile masz lat czy Jestem ogniem.

Urszula koncertowała nie tylko w Polsce i wielu krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Holandii, ale także w USA. Jej przeboje: Na sen, Konik na biegunach, Niebo dla ciebie czy Ja płaczę miesiącami nie schodziły z czołówek list przebojów w całym kraju.