W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs fotograficzny "Poczuj energię z natury"

Konkurs fotograficzny "Poczuj energię z natury"
09.09.200911:44

Firma Herbapol Lublin S.A z siedzibą w Lublinie, z okazji jubileuszu 60-lecia swojej działalności zorganizowała konkurs fotograficzny dla wszystkich, których pasją jest obcowanie z naturą i jej obserwowanie. Konkurs ma na celu popularyzowanie mody na energię z natury i mody na zdrowie. Temat konkursu zakłada wykonanie zdjęć przedstawiających m.in.: wszystko, co kojarzy się z pozytywną energią – jako stanem emocjonalnym i fizycznym, którego źródłem może być natura, świat natury i ludzi, a także atrakcje przyrodnicze, czy różne formy aktywnego (bezpiecznego) wypoczynku na łonie natury. W związku z tym wszelkie inspiracje uczestników naturą są mile widziane.
Partnerem konkursu jest Europejska Akademia Fotografii z siedzibą w Warszawie, w której zwycięzca konkursu będzie mógł odbyć profesjonalne, zaoczne warsztaty fotografii. Konkurs jest wyzwaniem na okres letnio-jesienny - czas licznych podróży i obcowania z naturą. Obecnie aparat fotograficzny jest nieodłącznym dodatkiem każdej wyprawy. Konkurs „Poczuj energię z natury” to okazja do zaktywizowania ludzi do wspólnego poszukiwania niepowtarzalnych momentów natury, o dużej wartości edukacyjnej. Konkurs rozpoczął się 15 czerwca 2009 r. a jego finał, połączony z wystawą prac, odbędzie się w październiku 2009 roku. Herbapol to firma nowoczesna, ale z tradycją. Firma, która potrafi korzystać ze swojego 60-letniego doświadczenia. Wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, który w dzisiejszym uprzemysłowionym świecie, otoczony nowoczesną technologią nie ma czasu na częste obcowanie z naturą, na dbanie o to co zdrowe i naturalne. Firma, która wielu z nas kojarzy się ze smakiem ziołowych herbat, syropów owocowych z dzieciństwa, ceni naturę z czystych ekologicznie terenów Polski, głównie z Białostocczyzny, Bieszczad i Lubelszczyzny, z kontraktowanych i monitorowanych upraw oraz ze stanu naturalnego. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia jest dostępna na stronie: www.herbapol.com.pl Więcej informacji: Olena Włoch BC MFD media communications Tel.: 22 403 50 91

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane