W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs Psalmów Nowo Odkrytych „dawid.fm”

Konkurs Psalmów Nowo Odkrytych „dawid.fm”
25.03.200912:04

Organizatorzy zapraszają wszystkich śpiewających do udziału w Festiwalu Psalmów Nowo Odkrytych „dawid.fm” Konkurs jest przeznaczony dla młodzieży powyżej 16. roku życia, studentów i dorosłych, (niezależnie od stopnia profesjonalizmu) i oceniany będzie przez profesjonalne jury. Łączna pula nagród – 3 tyś zł.
Konkurs odbędzie się 22 V 2009 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do wszystkich grup i solistów, którzy w niekonwencjonalny sposób, korzystając z własnych tekstów i kompozycji w dziedzinie muzyki i śpiewu mogą się podzielić z odbiorcami swymi dokonaniami. Nie ograniczamy się do żadnego stylu muzycznego – a jedynym kryterium udziału w „dawid.fm” jest inspiracja Księgą Psalmów. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Twórczych Osobowości (STO), we współpracy z Uczelnianym Samorządem Studenckim KUL oraz Teatrem ITP. Szczegóły na stronie STO www.sto.free.ngo.pl w linku: „dawid.fm”. Zgłoszenia uczestnictwa - do 30 IV 2009 r. Kontakt: Festiwal Psalmów Nowo Odkrytych „dawid.fm” Ks. Mariusz Lach sdb ul. Pawłowa 34 20-455 LUBLIN dawid.fm@gmail.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane