W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelska Szkoła Animacji

04.05.201620:15

7-9 lipca 2016 r. w Lubiążu odbędzie się ogólnopolski "NieKongres Animatorów Kultury", w którym będą uczestniczyć animatorzy z Lublina. Zanim to nastąpi Fundacja T.E.A.M. Teatrikon zaprasza wszystkich Pracowników lubelskich instytucji kultury, Animatorów, Artystów i Wolontariuszy a także wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat "lubelskiej szkoły animacji". Czy taka istnieje? Jeśli tak, czym w zasadzie jest?

NieKongres Animatorów Kultury to spotkanie animatorów z całej Polski, podczas którego będziemy mieli okazję rozmawiać o kondycji i przyszłości animacji kultury w Polsce. W lipcu chcemy wspólnie z wami stworzyć strefę „Lubelskiej Szkoły Animacji” prezentującą specyfikę lubelskiego środowiska kulturalnego. Zwracamy się zatem do Animatorów, Pracowników lubelskich instytucji kultury, Artystów i Wolontariuszy, by pomogli nam opracować program, który najpełniej odda to zjawisko. Zapraszamy serdecznie na dyskusję, podczas której spróbujemy wspólnie określić czym jest „Lubelska Szkoła Animacji”, zastanowić się nad historią ruchu animacji społeczno-kulturalnej w Lublinie i jego przyszłością, którą wspólnie tworzymy. Tego dnia zaprezentujemy też plan działań na NieKongres.

Spotkanie dyskusyjne pod hasłem „Lubelska Szkoła Animacji?” odbędzie się dn. 13 maja 2016 r. /piątek/ o godz. 11:00 wSali Obrad Rady Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Wstęp jest bezpłatny.

Powiązane:

Fundacja Teatrikon