W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lublin is friendly – spotkania ze studentami zagranicznymi

Lublin is friendly – spotkania ze studentami zagranicznymi
20.03.200915:14

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin i Stowarzyszenie Homo Faber zapraszają na spotkania studentów zagranicznych mieszkających w Lublinie. Chcemy dowiedzieć się między innymi jak czują się obcokrajowcy w Lublinie, jakie są ich oczekiwania, czy i jak uczestniczą w życiu kulturalnym.
Podczas spotkań przedstawiciele zaproszonych instytucji kultury i organizacji pozarządowych będą przedstawiać możliwości zaangażowania się studentów zagranicznych w różne działania społeczne i kulturalne w mieście. Projekt realizowany jest w ramach programu "Miasta Międzykulturowe" - wspólnej inicjatywy Rady Europy i Komisji Europejskiej. Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Homo Faber, ul. Narutowicza 41/4a, 20-016 Lublin Tel. (081) 534 94 06, email: magdalena.kawa@hf.org.pl. Terminy najbliższych spotkań: 24 marca 2009, godz. 11, Centrum Kultury i Języka Polskiego dla Polonii i Cudzoziemców, ul. Weteranów 18 - spotkanie dla studentów CKIJP 26 marca 2009, godz. 17, Dom Studencki Babilon, ul. Radziszewskiego 17 - spotkanie dla studentów przebywających na wymianie w ramach programu Erazmus na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej i Katolickim Uniwersytecie Lubelskim 31 marca 2009, godz. 18, Collegium Anatomicum, ul. Jaczewskiego 4 - spotkanie dla studentów zagranicznych Uniwersytetu Medycznego 2 kwietnia 2009, godz. 18, Collegium Anatomicum, ul. Jaczewskiego 4 - spotkanie dla studentów zagranicznych Uniwersytetu Medycznego