W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Fountain of Inspiration”

01.10.201820:37

W dniu 5 listopada br. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Fountain of Inspiration”, który ma na celu zaprezentowanie m. in. umiejętności wokalnych, instrumentalnych, tanecznych czy teatralnych uczestników oraz wyłonienie zwycięzców przez jury.

Podczas wydarzenia będą występować zespoły z Ukrainy oraz Polski w różnych kategoriach wiekowych, tj. od 4 roku życia poprzez młodzież oraz dorosłych. Program Festiwalu jest bardzo bogaty i zakłada m.in. prezentację tańca baletowo-sportowego, sztuki wizualnej czy pokazy mody.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdują się pod adresem: https://artantre.eu/pl/_fountain_of_inspiration_lublin/.  
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 października 2018 r.

Organizatorem Festiwalu jest Art Centrum „Antre” ze Lwowa, dotychczas znane w Polsce z Festiwalu „Samocvity”, organizowanym we współpracy z Konsulatem Generalnym Ukrainy w Lublinie oraz Urzędem Miasta Lublin.

Wydarzenia polecane