W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nabór do Zespół Pieśni i Tańca "Lublin"

12.09.201710:02

Zespół Pieśni i Tańca "Lublin" zaprasza wszystkie dzieci, które w tym roku chciałyby dołączyć do "rodziny kaniorowców" na przesłuchania w dniu 16 września w godzinach 9.oo-12.oo w siedzibie Zespołu przy I Armii Wojska Polskiego 3.

W roku bieżącym przyjmować będziemy wyłącznie dziewczynki w wieku 5- 6 lat oraz chłopców w wieku 5-11 lat. Prosimy, aby na przesłuchania dzieci ubrane były w strój ćwiczebny: koszulka, spodenki, ciapki.
Opłata egzaminacyjna wynosi 35 złotych.
Zajęcia dla nowo przyjętych dzieci będą odbywać się od października dwa razy w tygodniu po 45 minut w godzinach popołudniowych. Miesięczna opłata za naukę tańca wynosi 50 złotych za jedno dziecko, rodzeństwo płaci o 10 złotych mniej. Zapraszamy również dzieci już muzykujące do kapeli młodzieżowej, która akompaniuje występującym grupom dziecięcym i młodzieżowym.
Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 81 53 278 43.