W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Opowiedzieć świat - konkurs

02.12.201622:01

Uważasz, że jesteś nowym wcieleniem Stephena Kinga, a Twoje opowiadania mają w sobie więcej magii niż cały Hogwart? A może nie myślisz o sobie w ten sposób, ale chcesz powiedzieć światu coś ważnego? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Nie pozwól, aby twoje myśli trafiały na dno szuflady!

Instytut filologii polskiej UMCS w Lublinie oraz Fundacja T.E.A.M. Teatrikon dają Ci szansę na przeżycie niezapomnianej literackiej przygody. Wysyłając swoje opowiadanie, masz możliwość nie tylko zdobyć cenne nagrody rzeczowe, ale także zostać jednym ze współautorów konkursowego zbioru opowiadań wydanego w formie książki! Podziel się z nami swoją pasją i patrz, jak spełniają się Twoje marzenia!

Napisz opowiadanie, lub wyślij nam swój najlepszy tekst, którego jeszcze nigdzie nie publikowałeś.

Jakie mamy wymagania? Czysto techniczne: minimum 2 strony A4 – maksimum 6 stron A4, czcionka: Times New Roman 12 pkt, odstęp między wierszami 1,5 pkt, marginesy strony ustaw na 2,5 cm z każdej strony. Tekst wydrukuj i wyślij lub dostarcz osobiście do nas razem z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową w zapieczętowanej kopercie na adres: Fundacja T.E.A.M Teatrikon, ul. Złota 3, 20-112 Lublin. Wyślij nam też kopię w formie pliku cyfrowego (.doc lub .docx) na adres: 

Masz czas do 15 marca 2017 roku!
Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie: www.opowiedziecswiat.pl

Powiązane:

Fundacja Teatrikon