W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Rekrutacja wolontariuszy na II MFFDN "W chmurach"

27.11.201822:22

Jeśli chcesz ciekawie spędzić pierwsze zimowe dni grudnia, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego spędzania wolnego czasu, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach (i o zupełnie innych też), to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Jeśli masz co najmniej 16 lat, zależy Ci na tym żeby zdobywać nowe doświadczenia, posiadasz już praktykę w działalności kulturalnej i zapał, by zdobywać kolejną, znasz języki obce lub umiesz cokolwiek... zgłoś swój udział do grupy wolontariuszy 2. Międzynarodowego Festiwalu dla Najmłodszych „W chmurach”.

Między 12-16.12.2018 w Lublinie, w Centrum Spotkania Kultur, odbędzie się druga edycja festiwalu „W chmurach”. Trwa rekrutacja animatorów społecznych, czyli osób, na których spocznie niemała odpowiedzialność i dzięki którym wszystko zadziała jak w zegarku.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie obsługa seansów filmowych odbywających się w ramach festiwalu, pomoc przy organizacji imprez i wydarzeń towarzyszących, a także innych formach funkcjonowania Biura Festiwalowego.

Wymagamy sporo, ale obiecujemy że będzie to wspaniałe doświadczenie, pozwalające poznać ciekawe osobowości, a dodatkowo wziąć udział w fascynujących wydarzeniach i po prostu dobrze się bawić.

Po pierwsze dyspozycyjność: między 12 a 16 grudnia - wtedy wszyscy z was powinni móc poświęcić trochę czasu, by współtworzyć Festiwal. Każda osoba będzie pracowała 4 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

Po drugie, rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków podczas Festiwalu, niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków. Każda praca na rzecz Festiwalu „W chmurach” jest ważna i potrzebna.

Po trzecie, szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

Ze swojej strony zapewniamy:
1. Bezpłatną akredytację wolontariusza „W chmurach”, upoważniającą do wstępu na wszystkie wydarzenia Festiwalu, takie jak filmy czy imprezy towarzyszące. 
2. Wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 29 listopada 2018r.
Wypełnij internetowy formularz >>>

 

 

Wydarzenia polecane