W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sfotografuj Lublin, wyślij zdjęcie i weź udział w wystawie pt. "W poszukiwaniu PRL-u"

Sfotografuj Lublin, wyślij zdjęcie i weź udział w wystawie pt. "W poszukiwaniu PRL-u"
28.01.200902:07

Pamiętasz epokę nieśmiertelnych goździków i rajstop prezentowanych w Dniu Kobiet? A może minione czasy PRL-przywodzą Ci na myśl kartki na mięso, kolejki, meblościanki ustawione w pokojach i sklepy Pewex? Znajdź ducha tamtych czasów dziś i zrób fotę! "W poszukiwaniu PRL-u” to konkurs dla wszystkich fanów fotografowania.
Na zdjęcia organizatorzy czekają od 24 stycznia (sobota) do 9 lutego (poniedziałek). Nagrodą dla najlepszych jest wystawa w "Fotogalerii Przechodnia" w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 Otwarcie wystawy nastąpi 16.02.2009 o godz.17.00. Wystawa objedzie cały Lublin. Z CK przeniesie się później do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego. Warunki konkursu: 1. Zdjęcie musi pokazywać teraźniejszość, ale z PRL-owskimi odwołaniami 2. Uczestnicy konkursu muszą być użytkownikami portalu Moje Miasto Lublin. (Aby się zalogować trzeba wejść na stronę www.mmlublin.pl) 3. Zdjęcia należy wysłać (max. 5 sztuk) w wysokiej rozdzielczości na adres anna.jasinska@mmlublin.pl podając swoje imię i nazwisko, login z portalu mmlublin.pl oraz numer telefonu Organizatorzy: Moje Miasto Lublin Centrum Kultury w Lublinie Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Szczegóły na: www.mmlublin.pl www.ck.lublin.pl Kontakt: Anna Jasińska anna.jasinska@mmlublin.pl Barbara Luszawska, tel. 081 536 03 16 e-mail: impresariat@ck.lublin.pl