W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Slam Naukowy w Tekturze
25.02.200914:41

Jeżeli jesteś studentem lub studentką studiów licencjackich, magisterskich, czy doktoranckich, posiadasz wiedzę w zakresie swojej dziedziny, a w dodatku stała się ona Twoją pasją, zgłoś się do nas!
Co to jest „Naukowy Slam w Tekturze”? Masz 15 minut, by w dowolnej formie przedstawić interesujące Cię zagadnienie! 10 minut dla Publiczności, która z pewnością zada mnóstwo pytań... Po występie wszystkich uczestników, nastąpi głosowanie i wyłoniony zostanie zwycięzca! Nagród nie obiecujemy, ale pomysł na ową- nierzeczową, już posiadamy. Warunkiem uczestnictwa, jest zgłoszenie swojej kandydatury, do 10 kwietnia 2009 roku oraz przesłanie na adres mailowy, krótkiego opisu działania, jakiego macie zamiar dokonać na slamie. Kontakt: Dyscypliny naukowe w zakresie ścisłym, organicznym i technicznym kierujcie do Kuby - jakubborowiec@gmail.com Dyscypliny humanistyczne, artystyczne i inne na „styczne” kierujcie w stronę Martyny - ruda_martynka@wp.pl Szczegóły i regulamin na: www.tektura.wordpress.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej