W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2018 r. - wyniki

13.02.201814:01

Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 1 stypendium na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem w 2018 r. w wysokości 2 500 zł brutto.

Rozpatrzony wniosek wpłynął do Wydziału Kultury dnia 19 stycznia 2018 r.

Wyniki w załączniku poniżej.

Komisja ds. Stypendiów obradowała w składzie: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Anna Dąbrowska, Aleksandra Szulc-Choma, Ewa Noga,  Anna Pajdosz.

Zgodnie z § 12, ust. 2 Regulaminu przyznawania stypendiów dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury, w przypadku otrzymania stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP należy złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację programu wyjazdowego w kształcie zaproponowanym we wniosku.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Kontakt:
Wydział Kultury
Urząd Miasta Lublin
ul. Złota 2
20-112 Lublin
81 466 3714
81 466 3705

stypendia.kultura.lublin.eu

Pliki do pobrania

Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2018 r. - wyniki.pdf
Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2018 r. - wyniki
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na realizację programu wyjazdowego.doc
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na realizację programu wyjazdowego

Wydarzenia polecane