W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2018 r. - wyniki

01.03.201817:39

Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 3 stypendia na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem w 2018 r. w łącznej wysokości 2 600 zł.

Rozpatrzone wnioski wpłynęły przed 13 lutego 2018 r.

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Informujemy, iż wszystkie osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację programu wyjazdowego w kształcie zaproponowanym we wniosku.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.

Komisja ds. Stypendiów obradowała w składzie: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Anna Dąbrowska, Agata Koss-Dybała, Anna Pajdosz, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma, Marek Wójtowicz.

Jednocześnie przypominamy, że z dniem 13 lutego 2018 r., do czasu rozstrzygnięcia naboru wniosków o stypendia za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej lub ogólnopolskiej uzyskane w 2017 r. oraz drugiego naboru wniosków o stypendia na realizację w 2018 r. projektów z zakresu twórczości artystycznej lub upowszechniania kultury, został wstrzymany nabór wniosków o stypendia na realizację w 2018 r. programów wyjazdowych (stypendia na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem). W związku z tym, prosimy o nieskładanie wniosków, ponieważ nie będą one rozpatrywane.

Kontakt: 
Wydział Kultury 
Urząd Miasta Lublin 
ul. Złota 2 
20-112 Lublin
stypendia.kultura.lublin.eu
Ewelina Pszczoła, 81 466 3714,  
Iwona Rusinek, 81 466 3705, 

Pliki do pobrania

lista_stypendystow.pdf
Lista stypendystów
oswiadczenie_stypendysty.doc
Oświadczenie stypendysty