W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2019 r. - wyniki

Stypendia na realizację programów wyjazdowych w 2019 r. - wyniki
30.08.201911:18

Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 4 stypendia na czynny udział w międzynarodowym lub ogólnopolskim konkursie, festiwalu, przeglądzie lub projekcie kulturalnym odbywającym się poza Lublinem w 2019 r. w łącznej wysokości 6.574 zł.

Komisja ds. Stypendiów rozpatrywała wnioski, które wpłynęły do 23 sierpnia 2019 r. włącznie.

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Informujemy, iż wszystkie osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację programu wyjazdowego w kształcie zaproponowanym we wniosku.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.

Skład Komisji ds. Stypendiów: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Stanisław Brzozowski, Agata Koss-Dybała, Michał Krawczyk, Ewa Noga, Anna Pajdosz, Joanna Reczek-Szwed, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma.

Jednocześnie informujemy, że zostały wykorzystane wszystkie środki w budżecie Miasta Lublin przeznaczone na realizację stypendiów wyjazdowych w 2019 r. W związku z tym, prosimy o nieskładanie wniosków, ponieważ nie będą one rozpatrywane.

Kontakt: 
Wydział Kultury 
Urząd Miasta Lublin 
ul. Złota 2 
20-112 Lublin
tel.: 81 466 3714, 81 466 3720
stypendia.kultura.lublin.eu
mecenat.kultura@lublin.eu 

Pliki do pobrania