W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia na realizację projektów w 2018 roku - wyniki

29.12.201711:22

Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 35 stypendiów na realizację w 2018 roku projektów z zakresu twórczości artystycznej lub z zakresu upowszechniania kultury w łącznej wysokości 287 500 zł. W naborze trwającym do 31 października 2017 r. wpłynęło 109 wniosków na łączną kwotę 1 046 860 zł.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku.

Stypendystów prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kultury.

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Informujemy, iż wszystkie osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację projektu stypendialnego w kształcie zaproponowanym we wniosku.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Komisja ds. Stypendiów obradowała w składzie: prof. Lechosław Lameński (przewodniczący), Anna Dąbrowska, Michał Krawczyk, Ewa Noga, Anna Pajdosz, Marcin Pospiszyl, Anna Ryfka, Aleksandra Szulc-Choma, Marek Wójtowicz.

Kontakt: 
Wydział Kultury 
Urząd Miasta Lublin 
ul. Złota 2 
20-112 Lublin

stypendia.kultura.lublin.eu

Ewelina Pszczoła, 81 466 3714, 
Iwona Rusinek, 81 466 3705, 

Pliki do pobrania

Lista stypendystów.pdf
Lista stypendystów
oswiadczenie_stypendysty.doc
Oświadczenie stypendysty