W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stypendia na realizację projektów w 2018 roku – wyniki II naboru

01.06.201820:35

Wydział Kultury informuje, że Prezydent Miasta Lublin na podstawie rekomendacji Komisji ds. Stypendiów przyznał 22 stypendia na realizację w 2018 roku projektów z zakresu twórczości artystycznej lub z zakresu upowszechniania kultury w łącznej wysokości 174 850 zł. W naborze trwającym do 31 marca 2018 r. wpłynęło 87 wniosków na łączną kwotę 815 486 zł.

Lista stypendystów dostępna jest w załączniku poniżej.

Stypendystów prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kultury.

Osoby uczące się lub studiujące prosimy o niezwłoczne dostarczenie do Wydziału Kultury zaświadczenia ze szkoły/uczelni do celów podatkowych.

Informujemy, iż wszystkie osoby, które otrzymały stypendium w kwocie niższej niż wnioskowana, powinny w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji w BIP złożyć oświadczenie (dostępne w załączniku) o wyrażeniu zgody na realizację projektu stypendialnego w kształcie zaproponowanym we wniosku.

Niezłożenie ww. oświadczenia w terminie oznacza rezygnację stypendysty z zawarcia umowy stypendialnej i przyznanego stypendium.

Skład osobowy Komisji ds. Stypendiów: Grzegorz Kondrasiuk (przewodniczący), Anna Dąbrowska, Ewa Noga, Anna Pajdosz, Agata Koss-Dybała, Aleksandra Szulc-Choma, Anna Ryfka, Michał Krawczyk, Marek Wójtowicz.

Kontakt: 
Wydział Kultury 
Urząd Miasta Lublin 
ul. Złota 2 
20-112 Lublin
stypendia.kultura.lublin.eu

tel.: 81 466 3714, 81 466 3705

Pliki do pobrania

Lista stypendystów - II nabór.pdf
Lista stypendystów - II nabór
Oświadczenie stypendysty.doc
Oświadczenie stypendysty

Wydarzenia polecane