W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"TVN Fabuła zaprasza" w Teatrze Starym

"TVN Fabuła zaprasza" w Teatrze Starym
06.02.202000:02

Już w najbliższą sobotę (08.02) o godzinie 17.00 w Teatrze Starym w Lublinie odbędzie się rejestracja programu Grażyny Torbickiej realizowanego przez TVN Fabuła.

TVN Fabuła zaprasza na specjalne wydarzenie, którym będzie spotkanie i rozmowa ikony polskiego dziennikarstwa filmowego Grażyny Torbickiej z Jerzym Stuhrem, jednym z najpopularniejszych i najbardziej wybitnych polskich aktorów i reżyserów. Goście wraz z publicznością zastanowią się i podyskutują o tym „Do czego potrzebna jest nam kultura?”. Zapraszamy!

Informujemy, że uczestnicząc w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku w materiałach audiowizualnych.

Wstęp na wydarzenie za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki wydawane będą w kasie Teatru Starego od dnia 04.02.2020r. od godziny 10.00. Na wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji miejsc. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej