W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztat: Coaching w drodze

12.02.201812:12

15 lutego o 17:00 w Klubie Coacha w Lublinie poznasz Agnieszkę Słowikowską i Łukasza Łapińskiego, autorów enjoy THE WAY, którzy poprowadzą trzygodzinny warsztat: Coaching w drodze. 

PROWADZĄCY:
AGNIESZKA SŁOWIKOWSKA to doświadczony coach i absolwentka geografii w jednej, pełnej energii, osobie. Życiowa podróżniczka i wielka entuzjastka wypraw w nieznane. Kocha góry, wiatr, żagle i morze. Jej pasją są ludzie, doświadczenia zbierane w nowych miejscach i sytuacjach oraz bliski kontakt z naturą. Miłośniczka komunikacji bez przemocy (NVC) oraz niekonwencjonalnych metod coachingu. Uwielbia pracę z perspektywą. Jest certyfikowanym trenerem zarządzania i biznesu oraz akredytowanym coachem ICF. Posiada certyfikat praktyka Points of You. Od 15 lat zawodowo związana z zarządzaniem zespołami, rozwojem menedżerów, osiąganiem celów sprzedaży w międzynarodowej korporacji. Od kilku lat prowadzi szkolenia i warsztaty rozwojowe. Jej unikalność przejawia się w niezwykłej łatwości budowania zaufania, świadomej obecności, niespożytych zapasach uważności. Zaraża swoim spokojem, skupieniem na tu i teraz, inspiruje i daje przestrzeń. Lubi prowokować. Prywatnie jest mamą Jagody, z którą odkrywa nowe przestrzenie. Ostatnio zachwycona Kalifornią. „Statek jest bezpieczny, gdy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki” - to zdanie oddaje nastawienie Agnieszki do podróży, jaką jest życie.

ŁUKASZ ŁAPIŃSKI to psycholog z zawodu i z pasji, manager, coach, trener. Podróżnik w codzienności. Każdego dnia kibicuje ludziom takimi jacy są. Lubi prowokować do bycia sobą. Ma bogate doświadczenie biznesowe. Od 2012 zarządza zespołami w projektach dotyczących rozwoju nowych technologii środowiskowych i wprowadzania ich na rynek. Ekspert pozyskiwania funduszy na innowacje. Jest autorem wielu wystąpień i publikacji naukowych z obszaru psychologii pracy i organizacji.
Naukowo związany jest z Zakładem Psychologii Pracy i Organizacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studiował psychologię i kulturoznawstwo. W 2013 r. ukończył studia doktoranckie w obszarze psychologii. Rok później uzyskał akredytację coachingową ICF na poziomie ACC. Od 2006 r. prowadzi szkolenia biznesowe i warsztaty umiejętności psychospołecznych wg autorskich programów. Specjalizuje się w pracy rozwojowej jeden na jeden. Jego pasją jest natura i aktywne spędzanie czasu. Kocha góry, wspinaczkę i żeglarstwo. Zimą jeździ na snowboardzie. Uwielbia muzykę i podróże po świecie. Ma charta imieniem Charlie, który dzielnie towarzyszy mu w życiowych pasjach. Od urodzenia mieszka w Gliwicach na Górnym Śląsku.

Koszt: 30 zł
Zapisy:
Miejsce: Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 4, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS, sala 4

Wydarzenia polecane