W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty: Haftowanie dla początkujących

13.05.201816:18

Warsztaty dla osób dorosłych i w wieku ponadgimnazjalnym. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci. Nie wymagamy doświadczenia ani umiejętności.

Uczestnicy opanują podstawowe ściegi hafciarskie: sznureczkowy i łańcuszkowy. Za pomocą jednego z nich wykonają spersonalizowany haft, który ozdobi nudną bluzkę bądź nada nowe oblicze torbie na zakupy. Każdy zaprojektuje własny wzór lub posłuży się przygotowanymi przez nas szablonami.

DO PRZYNIESIENIA NA WARSZTATY:

  • gładka bez wzorów i nadruków oraz nierozciągliwa bluzka, sukienka lub torba,
  • kawałek bawełnianej tkaniny do nauki ściegów,
  • miękki ołówek.

ORAZ EWENTUALNIE:

  • tamborek - jeżeli ktoś uważa, że potrzebuje,
  • znikający pisak do rysowania po tkaninie.

INFORMACJE: 

Zapisy: Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym:  – w tytule wiadomości prosimy napisać „szydełko”. Ilość miejsc bardzo ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. 

UWAGA – osoba zainteresowana może zgłosić tylko siebie. Nie ma możliwości rezerwowania dwóch lub więcej miejsc przez jedną osobę.

Kiedy: 17 V-7 VI 2018, czwartki, godz. 17-20, (3 spotkania; 31 V nie ma zajęć). 
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów Rękodzieła nr 257a, II p.
Opłaty: 60zł za całość, płatne na pierwszym spotkaniu. W razie rezygnacji z kursu, opłaty nie zwracamy.

Prowadzenie: Anna Zielonka – absolwentka lubelskiego Liceum Plastycznego i Wydziału Artystycznego. Od zawsze zafascynowana tradycyjnym rękodziełem, biżuterią artystyczną oraz wszystkim, co naturalne. Biegle włada szydełkiem, drutami, igłą i maszyną do szycia. Obecnie intensywnie zaangażowana w zgłębianie tajników kreatywnego recyklingu.