W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Lato w Teatrze - w co się bawić? "

Warsztaty "Lato w Teatrze - w co się bawić? "
13.06.201621:28

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było, gdybyście nie mieli komputerów, komórek i telewizorów? Co byście wtedy robili, jak spędzali wolny czas i w co się bawili? Odpowiedź na to pytanie dobrze znają wasi rodzice i dziadkowie, których dzieciństwo i młodość przypadała na czasy PRL-u. Jeśli nie boicie się odłożyć na bok wszystkich sprzętów multimedialnych, poznać inne formy spędzania wolnego czasu i spróbować swoich sił w teatrze – te warsztaty są właśnie dla Was!

Zapraszamy młodzież w wieku 12 – 14 lat do udziału w warsztatach teatralnych, które zakończą się wspólnie stworzonym pokazem. Zajęcia odbywać się będą w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie w dniach 4 – 17 lipca 2016 r. w trzech grupach: aktorsko-wokalnej, plastyczno-scenograficznej i grupie produkcji muzycznej.

ZGŁOSZENIA:

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach proszeni są o przesłanie do nas maila na adres http://biuro@teatrosterwy.pl z następującymi informacjami:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Telefon kontaktowy do uczestnika oraz do rodzica/prawnego opiekuna
  • E-mail rodzica/prawnego opiekuna
  • Preferowana grupa
  • Odpowiedź na pytania:
    1. Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?
    2. Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?

Termin nadsyłania zgłoszeń do 17 czerwca 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona.
Wyniki naborów 20 czerwca
Koszt warsztatów: 50 zł