W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty: Szydełko dla początkujących

13.05.201816:15

Warsztaty dla osób dorosłych i w wieku ponadgimnazjalnym. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci. Nie wymagamy doświadczenia ani umiejętności.

W PROGRAMIE:

  • nauka techniki (łańcuszek, półsłupki i słupki),
  • wykonanie niewielkiego elementu np. myjka, podkładka pod kubek.
  • ewentualnie, jeśli wystarczy czasu - rozpoczęcie nowej realizacji (serwetka, wstawka do wszycia lub girlanda z rozetek).

DO PRZYNIESIENIA NA WARSZTATY:

  • szydełko grubość 2-3 mm,
  • włóczka dobrana grubością do szydełka, najlepiej bawełniana (w razie wątpliwości można poradzić się sprzedawczyni w pasmanterii) – 1 motek.

INFORMACJE: 

Zapisy: Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym:  – w tytule wiadomości prosimy napisać „szydełko”. Ilość miejsc bardzo ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. 

UWAGA – osoba zainteresowana może zgłosić tylko siebie. Nie ma możliwości rezerwowania dwóch lub więcej miejsc przez jedną osobę.

Kiedy: 15 V-5 VI 2018, wtorki, godz. 17-20, (4 spotkania). 
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów Rękodzieła nr 257a, II p.
Opłaty: 70zł za całość, płatne na pierwszym spotkaniu. W razie rezygnacji z kursu, opłaty nie zwracamy.

Prowadzenie: Anna Zielonka – absolwentka lubelskiego Liceum Plastycznego i Wydziału Artystycznego. Od zawsze zafascynowana tradycyjnym rękodziełem, biżuterią artystyczną oraz wszystkim, co naturalne. Biegle włada szydełkiem, drutami, igłą i maszyną do szycia. Obecnie intensywnie zaangażowana w zgłębianie tajników kreatywnego recyklingu.