W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty w ramach projektu ManuKultura

14.05.201819:51

Fundacja T.E.A.M. Teatrikon zaprasza do udziały w warsztatach realizowanych w ramach projektu ManuKultura. 

Domowe pralinki
09.06/sobota/godz.11.00 -13.00
Zapisy: https://manukultura-domowepralinki.evenea.pl/
Bezpłatne warsztaty, na których dzieci nauczą się tworzyć i zdobić pralinki ze składników i z użyciem sprzętu, które każdy ma w domu.

Warsztaty Kanzashi
16.06/sobota/godz.10.00 – 14.00
Zapisy: https://manukultura-kanzashi.evenea.pl/
Warsztaty dla osób chcących dowiedzieć się co kryje w sobie pojęcie „kanzashi”, nauczyć się podstaw robienia płatków i kwiatów ze wstążek satynowych. Wymaga to cierpliwości i staranności ale efekt końcowy na pewno wynagrodzi trud włożony w pracę. Może znajdziesz swoją nową pasję? Warto spróbować!
 
Magiczne domki z zapałek
23.06/sobota/godz.11.00-13.00
Zapisy: https://manukultura-domkizzapalek.evenea.pl/
Twoje dziecko lubi kombinować, budować, tworzyć? Lubi kreatywnie spędzać czas? 
Zapraszamy na twórczy warsztat, podczas którego dzieci będą tworzyć własne domki z najprostszego i ogólnodostępnego materiału - zapałek! Ich koszt jest naprawdę nieporównywalny z puzzlami, czy chociażby klockami Lego, a zabawy może być przy tym tyle samo lub nawet więcej. Chcecie się przekonać? Warsztat bezpłatny.