W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty wokalne w Chatce Żaka

Warsztaty wokalne w Chatce Żaka
05.05.200922:47

Chór Akademicki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na warsztaty wokalne, które poprowadzi Andrzej Witlewski. Bas-baryton. W 1996 r. ukończył wydział wokalno-aktorski poznańskiej Akademii Muzycznej, w klasie prof. Antoniny Kaweckiej i zadebiutował na scenie Opery Wrocławskiej w partii Malatesty w "Don Pasquale" Donizettiego. Jako solista związany był z tym teatrem do początku 2002 r. Śpiewał tam partię tytułową w "Weselu Figara" i Papagena w "Czarodziejskim flecie" Mozarta, Macieja w "Strasznym dworze" Moniuszki, Oroza w "Manru" Paderewskiego, księcia Ottokara w "Wolnym strzelcu" Webera, Angelottiego w "Tosce" Pucciniego. Od kwietnia 2002 r. występuje na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.
Szczegółowe informacje: ACK UMCS "Chatka Żaka", pok. nr 13 pon.-pt. w godz. 10.00-14.00. Warsztaty odbędą się w dniach 11-12 maja 2009 r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej