W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Webinarium: Empatia dla dziecka. W domu, w przedszkolu, w szkole

24.05.202020:48

Fundacja Inside Out ​zaprasza na LIVE dotyczący empatii, która jest ważna dla dzieci w środowisku domowym oraz szkolnym. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godzinie 19:00. 

Na webinarium poruszone zostaną następujące tematy:

  • Jak w codzienności obdarzać dziecko empatią?
  • Po co właściwie ta empatia? Jaki wpływ ma na dziecko?
  • Jakie owoce niesie dla relacji z dzieckiem?
  • Jaki związek ma empatia z uważnością?

Spotkanie dla rodziców, nauczycieli, pedagogów, edukatorów oraz wszystkich, którzy wspierają dzieci w naturalnym rozwoju. Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

PROWADZĄCA: Blisko Siebie - Karolina Chomik - pedagog, trener. Wspiera dorosłych i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Na co dzień inspiruje innych do autentycznego życia i podejmuje odważne kroki ku spersonalizowanej i empatycznej edukacji.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy. Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacji na Facebooku. 

Po spotkaniu uczestnicy mają możliwość otrzymania materiały z webinaru w formie PDF oraz zaświadczenia. Organizatorzy szykują również niespodziankę podczas wydarzenia na żywo.