W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wolontariat w Muzeum Wsi Lubelskiej

Wolontariat w Muzeum Wsi Lubelskiej
28.03.201700:28

Zdobywanie cennych doświadczeń, umiejętności, zawieranie nowych znajomości, a przede wszystkim rozwój osobisty, to wartości przyświecające idei Wolontariatu działającego przy lubelskim skansenie.

Już po raz trzeci ruszył nabór do Wolontariatu działającego przy Muzeum Wsi Lubelskiej. Do współpracy wolontariackiej poszukiwane są osoby szczególnie zainteresowane pomocą przy organizacji wydarzeń muzealnych i zajęć edukacyjnych realizowanych w Muzeum, a także pełnieniem dyżurów przewodnickich na muzealnej ekspozycji.

Kandydaci powinni być także zainteresowani tematyką Muzeum Wsi Lubelskiej, historią, etnografią, cechujący się otwartością na ludzi, dyspozycyjnością oraz gotowością do pracy w weekendy.

Osoby czynnie zaangażowane w Wolontariat działający przy Muzeum Wsi Lubelskiej, po zakończeniu współpracy otrzymają stosowne zaświadczenie z referencjami. Ponadto będą miały prawo do bezpłatnych, nieograniczonych ilościowo wejść na teren Muzeum. Wolontariusze lubelskiego skansenu będą także mieli szansę poznać skansen od nowej strony, poszerzyć wiedzę z zakresu historii regionu, a także zdobyć doświadczenie w organizacji, obsłudze i promocji wydarzeń kulturalnych.

Osoby chcące wziąć udział w Wolontariacie Muzeum Wsi Lubelskiej proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie internetowej  do dnia 14 kwietnia br.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane