W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zajmij jeden ze stolików eksperta na BiblioLABie

Zajmij jeden ze stolików eksperta na BiblioLABie
01.09.201713:59

Praktyczna wiedza i kreatywność to podstawa zmiany i napęd do działania. Jeżeli pracujesz w bibliotece na terenie województwa lubelskiego, działasz innowacyjne, chcesz podzielić się swoim sukcesem z innymi bibliotekarzami - dajemy Ci przestrzeń. Zaprezentuj swoje działanie. Wypełnij ankietę i zajmij jeden ze stolików eksperta na BiblioLABie.
Przypominamy, że jeszcze przez kilka dni możecie zgłosić chęć wystąpienia w roli eksperta podczas Zjazdu dla Bibliotekarzy z Lubelszczyzny - BiblioLAB. Wydarzenie odbędzie się 28 września 2017 r. w Galerii Labirynt w Lublinie. Aby wziąć udział należy wypełnić poniższą ankietę:  https://goo.gl/forms/fOAy6diRvnroYTfX2

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze działania, a ich autorzy przedstawią je w formie 20 minutowych prezentacji przy stolikach eksperckich. Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2017 r. Ogłoszenie ekspertów nastąpi 10 września 2017 r. Wszystkie osoby, które nadeślą swoje zgłoszenia zostaną poinformowane mailowo o wynikach rekrutacji. Rejestracja uczestników zjazdu rozpocznie się 15 września.

  • Partnerami i współorganizatorami wydarzenia są:
  • Galeria Labirynt,
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie,
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie,
  • Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Biszczy
  • Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach.

Patronat honorowy objęła:

  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej