W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do składania wniosków - "Wspieranie programów lub systemów transnarodowej mobilności w dziedzinie kultury"

Zaproszenie do składania wniosków - "Wspieranie programów lub systemów transnarodowej mobilności w dziedzinie kultury"
24.03.200914:01

Na stronach Komisji Europejskiej opublikowano zaproszenie do składania wniosków dotyczących wspierania programów lub systemów transnarodowej mobilności w dziedzinie kultury.
Celem zaproszenia do składania wniosków jest wspieranie, na zasadzie eksperymentalnej, mobilności artystów i pracowników sektora kultury. Ma ono wypróbować nowe sposoby finansowego wspierania mobilności na poziomie UE w celu promowania różnorodności kulturowej, zwiększania równowagi (między regionami, a także w odniesieniu do stosunku przyjazdów do wyjazdów) oraz wzmocnienia dialogu międzykulturowego. Wnioski należy przesłać do Komisji Europejskiej do dnia 15 maja 2009 r. Więcej informacji w załączniku oraz na stronie ec.europa.eu/culture/calls-for-proposals/call1440_en.htm

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane