W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS "Impetus" zaprasza do nauki tańca

Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS "Impetus" zaprasza do nauki tańca
17.02.200915:56

Chcesz poznać kroki gorącej rumby, opanować eleganckie ruchy walca lub zaskoczyć wszystkich namiętnym tangiem? Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS "Impetus" zaprasza do nauki tańca w grupach o różnym poziomie zaawansowania.
Studentów, którzy mieli kontakt z tańcem, zapraszamy na zajęcia grup kontynuujących lub reprezentacyjnych. Osoby chętne rozpocząć swoją taneczną przygodę - do grupy początkującej. Wszystkim, którzy zdecydują się na kontakt z tą formą tańca, zapewniamy doskonałą naukę i zabawę pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Tempo pracy oraz zakres programowy są dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników zajęć. Osoby uzdolnione, wykazujące się dobrym wyczuciem rytmu i kulturą ruchu, otrzymają w dalszym etapie współpracy szansę sprawdzenia się na scenie w przygotowanych prezentacjach tanecznych. Szczegółowe informacje o działalności Zespołu i zapisy do grup tanecznych do 27.02 br. w poniedziałek w godzinach 18.00-20.00 w piątki w godzinach 10.00-13.00 Siedziba Zespołu: ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16, pokój 17 Więcej informacji o Zespole i serwis fotograficzny na stronie: www.impetus.umcs.lublin.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane