W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwrot biletów - Teatr Stary w Lublinie

Zwrot biletów - Teatr Stary w Lublinie
11.05.202013:23

Od 11 maja Teatr Stary w Lublinie ponownie otworzył kasy, by umożliwić Państwu dokonywanie zwrotów biletów zakupionych stacjonarnie. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W celu dokonania zwrotu Teatr zaprasza w godzinach otwarcia kasy z blankietami biletowymi oraz wypełnionym formularzem zwrotu (formularz dostępny jest na stronie internetowej oraz na miejscu w kasie). Środki za bilety zakupione w kasie teatru zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane w formularzu zwrotu.
 
Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostaną automatycznie przekazane za pośrednictwem systemu DotPay na numer rachunku bankowego, z którego została zrealizowana transakcja w chwili zakupu biletów.

KONTAKT Z KASĄ MOŻLIWY JEST TAKŻE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-15.00 POD NUMEREM TELEFONU 663 111 243.

Jednocześnie Teatr Stary w Lublinie przypomina że w trosce o zdrowie naszych Widzów, w oparciu o informację Wojewody Lubelskiego z dnia 21 marca 2020 roku przedłużone zostało zamknięcie Teatru Starego do 24 maja br. i niniejszym odwołano wszystkie zaplanowane do tego dnia wydarzenia. W zależności od dalszych decyzji ustawodawczych oraz wytycznych dotyczących działalności instytucji kultury (w tym teatrów), jakich ogłoszenie na połowę miesiąca zapowiada Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego termin ten może ulec zmianie. Ze względu na odwołanie przez The Metropolitan Opera wszystkich wydarzeń do końca sezonu nie odbędzie się także wydarzenie 13 czerwca.