W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwrot biletów - Teatr Stary w Lublinie

Zwrot biletów - Teatr Stary w Lublinie
11.05.202013:23

Od 11 maja Teatr Stary w Lublinie ponownie otworzył kasy, by umożliwić Państwu dokonywanie zwrotów biletów zakupionych stacjonarnie. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W celu dokonania zwrotu Teatr zaprasza w godzinach otwarcia kasy z blankietami biletowymi oraz wypełnionym formularzem zwrotu (formularz dostępny jest na stronie internetowej oraz na miejscu w kasie). Środki za bilety zakupione w kasie teatru zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane w formularzu zwrotu.
 
Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostaną automatycznie przekazane za pośrednictwem systemu DotPay na numer rachunku bankowego, z którego została zrealizowana transakcja w chwili zakupu biletów.

KONTAKT Z KASĄ MOŻLIWY JEST TAKŻE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-15.00 POD NUMEREM TELEFONU 663 111 243.

Jednocześnie Teatr Stary w Lublinie przypomina że w trosce o zdrowie naszych Widzów, w oparciu o informację Wojewody Lubelskiego z dnia 21 marca 2020 roku przedłużone zostało zamknięcie Teatru Starego do 24 maja br. i niniejszym odwołano wszystkie zaplanowane do tego dnia wydarzenia. W zależności od dalszych decyzji ustawodawczych oraz wytycznych dotyczących działalności instytucji kultury (w tym teatrów), jakich ogłoszenie na połowę miesiąca zapowiada Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego termin ten może ulec zmianie. Ze względu na odwołanie przez The Metropolitan Opera wszystkich wydarzeń do końca sezonu nie odbędzie się także wydarzenie 13 czerwca.
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej