W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

13. edycja „Lublin Blues Session”. Zagrają – Adam Bartoś i Eric Hansson Band.

13. edycja „Lublin Blues Session”. Zagrają – Adam Bartoś i Eric Hansson Band.
08.09.202317:20

W piątek 22 września o godz. 19:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” odbędzie się 13. edycja „Lublin Blues Session”. Zagrają – Adam Bartoś i Eric Hansson Band.

Wydarzenie ma charakter artystyczno-edukacyjny a koncertom towarzyszyć będzie wystawa tematyczna - "Lublin Blues Session 2014-2022”. Przedsięwzięcie jest realizowane cyklicznie w różnych miejscach Lublina.

Koncerty rozpocznie Adam Bartoś – lubelski wokalista i instrumentalista, autor tekstów i muzyki. Artysta wystąpi solo w konwencji one-man-band. Następnie zagra weteran szwedzkiego bluesa – Eric Hansson z zespołem. Muzyk na kilku koncertach w Polsce promuje swoją najnowszą płytę – „Rolling Avenue”.

Organizatorem „Lublin Blues Session” jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina. Partnerami tegorocznej edycji są: Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”
i STOART. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego.

Program Lublin Blues Session 2023

  • wystawa fotografii  „Lublin Blues Session 2014-2022”   
  • Adam Bartoś – koncert
  • Eric Hansson Band – koncert

 

Bilety: 40 zł

 

  • Przedsprzedaż online na E-bilet.pl
  • W dniu koncertu do nabycia w DDK SM Czechów, ul. Kiepury 5a.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach:

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane