W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

06.01.202012:15

Celem 28. Finału WOŚP będzie zbiórka środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego dnia w Centrum Kultury.

Tej szczególnej niedzieli w CK nie zabraknie koncertów i atrakcji dla całych rodzin. Koncerty i występy na Sali Widowiskowej wystartują już o godz. 10:00. Na scenie zaprezentują się m.in. przedszkolaki z Przedszkola Aniołek, uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Sebastiana Klonowica w Lublinie oraz tancerze UDS. Posłuchamy też Łukasza Jemioły, grup B6Deltha oraz występów Moniki Kowalczyk i Natalii Moskal. W tym samym czasie najmłodsi oraz całe rodziny będą mogli "wynająć" kawałek podłogi i postawić na nim budowle z kartonu w ramach Tekturopolis. Przez cały dzień zapraszamy także do nauki udzielenia pierwszej pomocy. W godz. 10:00-17:30 Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland przeprowadzi akcję Przychodnia Studencka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zbadania poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego, masy i składu ciała.

Po południu na plenerowej scenie ustawionej na placu przed Centrum, wystąpi szereg artystów. Dla widzów zagrają takie zespoły jak RE:ACT, Sweed, Pozytyvni.pl, Machina i Renegady.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
12 stycznia 2020, godz. 10:00-21:00
przestrzenie Centrum Kultury / plac przed Centrum Kultury