W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

5-lecie działalności DDK "Czuby Południowe"

5-lecie działalności DDK "Czuby Południowe"
26.06.202000:58

Czas urodzin to czas świętowania i zabawy. Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” obchodzi 5-lecie działalności. W tym wyjątkowym okresie zaprasza do modowego wydarzenia Astraea.

Motywem przewodnim jest cyfra 5, więc będzie magicznie, mistycznie i kosmicznie. Te hasła są inspiracją do stworzenia kolekcji ubrań, które zostaną przedstawione na pokazie mody przed Dedekiem. Uczestniczki i Uczestnicy projektu, wraz z prowadzącą Martą Sienkiewicz, od początku do końca zaprojektują, uszyją i zaprezentują powstałe kreacje. Będą tworzyć tkaniny i je dekonstruować. Zamiast liczyć zakładki w spódnicy, będą je dowolnie układać na manekinach. Kolekcja powstanie nie tylko z tekstyliów krawieckich, użyte zostaną także zbiory recyklingowe, ciuchy będą szeleścić, dzwonić i piąć się do góry. Do kosmosu!

Pomysł i realizacja jest wyłącznie w rękach Uczestniczek i Uczestników! Pracy będzie dużo, pot wystąpi na czoła, a na policzkach pojawią się rumieńce. 

Projekt przeznaczony dla osób, które lubią i potrafią szyć.

Terminy warsztatów: 29.06, 6.07, 13.07, 31.08, 7.09, 14.09, poniedziałki, godz. 16:00-21:00
Koszt udziału w projekcie – 100 zł
Obowiązuje uczestnictwo we wszystkich warsztatach.
Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przez formularz online >>>