W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akcja „Zima w mieście 2008”

Akcja „Zima w mieście 2008”
08.01.200815:06

W okresie ferii zimowych lubelskie placówki kulturalne organizują szereg zajęć dla dzieci ujętych pod wspólną nazwą „Zima w mieście 2008”. Celem akcji, odbywającej się corocznie, jest nie tylko stworzenie możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu dla tych, którzy z różnych powodów nie wyjeżdżają na ferie.
Odbiorcom akcji ma ona uświadomić, że można spędzić ciekawie czas nie siedząc przed komputerem. Trzeba koniecznie podkreślić różnorodność oferowanych zajęć. Nasi najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych, tanecznych, pojeździć konno, spróbować swych sił w różnych działaniach plastycznych. Będą też organizowane wyjścia do kina oraz teatru. Wiele z tych zajęć może odbywać się dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Urząd Miasta Lublin. Miejmy nadzieję, że akcja spotka się z szerokim zainteresowaniem, a wielu spośród jej uczestników na trwałe zwiąże się ze światem kultury.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej