W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Architektura w galerii
07.12.201022:02

Warsztaty Kultury prezentują wystawę projektów dyplomowych absolwentów kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Wystawa "Start! Architekci" to wspólny projekt Warsztatów Kultury i Politechniki Lubelskiej mający na celu prezentację tematów podejmowanych w pracach dyplomowych studentów Budownictwa i Architektury.
Promotorami prezentowanych prac są architekci prowadzący uznane na rynku pracownie. Współpraca Warsztatów Kultury z Politechniką Lubelską zaowocowała wprowadzeniem do prezentacji dyplomów standardów towarzyszących wystawom sztuki. W trakcie wystawy odbędą się spotkania angażujące do czynnego uczestnictwa władze uczelni i miasta, autorów projektów i ich promotorów, projektantów, studentów oraz pasjonatów architektury. 17 grudnia – piątek o godz. 18.00 odbędzie się dyskusja towarzysząca wystawie, na temat związany z architekturą, biorąca za punkt wyjścia prezentowane na wystawie prace. Organizatorzy: -Warsztaty Kultury -Politechnika Lubelska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej