W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Centralny Plac Zabaw — start!

19.07.201808:13

Na plac przed Centrum Kultury powraca dobrze znany lublinianom projekt. 28 lipca po raz kolejny startuje Centralny Plac Zabaw — wyjątkowa przestrzeń, gdzie będziecie mogli odpocząć, spotkać się ze znajomymi i poznać ludzi, którzy pomogą Wam odkryć nowe pasje.

CPZ to alternatywa dla rutynowego spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Ponownie odwiedzą nas artyści różnych dziedzin sztuki i animatorzy, którzy udowodnią, jak niewiele trzeba, aby zmienić nasze otoczenie. Głównym punktem w tegorocznym programie CPZ będzie strefa twórczych warsztatów. W ramach inauguracji Centralnego Placu Zabaw zaplanowaliśmy m.in. zajęcia z projektowania naklejek oraz warsztaty z tworzenia mozaiki, które pozwolą rozwijać kreatywność i zainteresowania plastyczne. Na dzieci czekać będzie specjalnie przygotowana strefa, gdzie wezmą udział w szeregu edukacyjno-sprawnościowych zabaw. Swoje najmłodsze pociechy rodzice będą mogli zostawić pod okiem wykwalifikowanych pedagogów w zorganizowanej na czas trwania wydarzeń PoCekalni. Muzyczna niespodzianka czeka na mieszkańców w Wirydarzu. Sobotni wieczór to koncert zespołu Recycling Band — jedynego w Polsce grającego na własnoręcznie wykonanych instrumentach z odpadów.  

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, jednak na większość warsztatów obowiązują zapisy, które ruszyły 16 lipca.

Centralny Plac Zabaw — start!
28-29 lipca, godz. 12:00
plac przed Centrum Kultury / Wirydarz, wstęp wolny