W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centrum Kultury przedłuża Dzień Dziecka!

Centrum Kultury przedłuża Dzień Dziecka!
30.05.202121:47

Wystawa „Elementarz”, spektakl taneczny Kieleckiego Teatru Tańca i Festiwal Familijny w Parku Ludowym – początek czerwca zdecydowanie należy do najmłodszych. 

Świętowanie rozpoczęło się 28 maja otwarciem wystawy „Elementarz”. W ten sposób Pracowania Sztuczka przypomni nam, jak ważna jest sztuka odręcznego pisania. Dodatkowymi atrakcjami podczas wydarzenia będą czytanie performatywne oraz konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze tytułowego „Elementarza” Ewy Landowskiej.

Z kolei 1 czerwca Kielecki Teatr Tańca zaprezentuje spektakl „Alicja w Krainie Czarów”, który łączy tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania przez rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom, jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji.

A w weekend 5-6 czerwca Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk i Centrum Kultury zapraszają na Festiwal Familijny. To znakomita okazja do spędzenia czasu z rodziną w zrewitalizowanym, pełnym zieleni Parku Ludowym. Przed nami 2 dni pełne atrakcji m.in. spektakli dla najmłodszych, show cyrkowo-muzycznego, pokazów magii i iluzji, animacji i wydarzeń sportowych. Wstęp jest wolny.